Skontaktuj się ze mną:

Dietetyk

Marta Stosik

Dyplomowany  dietetyk kliniczny,  specjalista ds. żywienia człowieka

Z wykształcenia jestem  dietetykiem oraz  specjalistą ds. żywienia człowieka,  jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Od 2016 roku prowadzę gabinet dietetyczny w Inowrocławiu, w którym oferuję indywidualne poradnictwo żywieniowe oraz dietetorapię. Wierzę, iż odpowiednie odżywianie może być dużym wsparciem podczas procesu leczenia wielu chorób.

Jestem dietetykiem z  wykształcenia ale również z powołania, staram się stale poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach naukowych, jak również śledząc najnowsze doniesienia naukowe z zakresu dietetyki oraz zdrowego żywienia.

Misją Poradni Dietetycznej w Inowrocławiu jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. Pragnę nauczyć Was jak jeść smacznie i żyć zdrowo. Uwielbiam kontakt z ludźmi, jestem osobą otwartą i cechuje mnie holistyczne podejście do pacjenta.

Specjalizuję się w leczeniu żywieniowym nadwagi i otyłości,  chorób tarczycy, chorób autoimmunologicznych (m.in. Hashimoto), zaburzeń glikemicznych (stanu przedcukrzycowego oraz cukrzycy typu 1 i 2, cukrzycy ciężarnych), celiakii oraz zespołu metabolicznego.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, dostosowując zalecenia dietetyczne oraz jadłospis do stylu życia pacjenta, stanu zdrowia, samopoczucia oraz preferencji pokarmowych.

Certyfikaty

Kontakt

Skontaktuj się ze mną w celu umówienia wizyty lub uzyskania szerszych informacji na temat oferty.

Informacje Kontaktowe

570 603 610
kontakt@dietetyk-inowroclaw.pl
ul. Wojska Polskiego 2
(odnowiony pawilon, I piętro)
88-100 Inowrocław