Skontaktuj się ze mną:

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty w Poradni Dietetycznej, przeprowadzany jest  dokładny wywiad zdrowotno-żywieniowy oraz pomiar składu ciała przy użyciu profesjonalnego analizatora składu ciała InBody 170.

Wspólnie ustalimy cel terapii dietetycznej i na podstawie uzyskanych informacji, opracuję zalecenia oraz indywidualnie skomponowaną dietę. Diety opracowywane są indywidualnie w oparciu o zebrany wywiad, dostosowane są do trybu życia, stanu zdrowia, aktywności fizycznej, preferencji pokarmowych i zdolności  kulinarnych. Jako że jadłospisy są układane indywidualnie dla każdej osoby, potrzebuję czasu na ich opracowanie – czas oczekiwania na jadłospis – do 7 dni.

Na pierwszą wizytę proszę przygotować:

  • listę przyjmowanych leków oraz suplementów diety,
  • aktualne badania : morfologia krwi, profil lipidowy (HDL, LDL, Tg), glukoza na czczo, TSH, kwas moczowy,
  • dzienniczek żywienia – proszę o spisanie dwóch dni, jednego w tygodniu i jednego w dzień wolny np. weekend. Proszę spisać (szczerze, tak jak wygląda to na daną chwilę) wszystkie posiłki które były spożywane danego dnia np. śniadanie (godz. 7:00)- dwie kromki chleba pszennego z masłem, serem żółtym i wędliną, II śniadanie (godz. 10:30) – małe opakowanie jogurtu naturalnego + banan itd. – taki dzienniczek ułatwi nam analizę obecnych nawyków żywieniowych.

Postępy będziemy monitorować podczas wizyt kontrolnych, harmonogram wizyt kontrolnych dostosowywany jest indywidualnie (najczęściej jednak wizyty kontrolne odbywają się co 4 tygodnie).

Kontakt

Skontaktuj się ze mną w celu umówienia wizyty lub uzyskania szerszych informacji na temat oferty.

Informacje Kontaktowe

570 603 610
kontakt@dietetyk-inowroclaw.pl
ul. Wojska Polskiego 2
(odnowiony pawilon, I piętro)
88-100 Inowrocław